Kim jesteśmy?

Trochę informacji o naszej restauracji

Skąd mamy potrzebną wiedzę aby prowadzić włoską kuchnię? Kim  jest właściciel naszej knajpy? Dlaczego robimy tak dobrą kawę? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź poniżej.

Restauracja

Cieszymy się, że chcesz nas trochę lepiej poznać. Przeczytaj te kilka słów i dowiedz się, dlaczego powinieneś nas odwiedzić. 

Otóż jak już na pewno wiesz jesteśmy włoską restauracją, która swoje korzenie ma w Florencji, bo to stamtąd pochodzi Lorenzo, czyli właściciel. Przeniósł się do Polski kilka lat temu, jednak nie potrafił żyć bez prawdziwej włoskiej kuchni. Długo szukał odpowiedniej restauracji dla siebie, aż po kilku miesiącach stwierdził, że nie ma już sił dalej szukać i pokaże Polakom jak naprawdę wygląda i smakuje włoska kuchnia. To dlatego założył tą restaurację i teraz może nie tylko samemu z niej korzystać i wracać przynajmniej chwilami do słoncznych Włoch, ale może tam zabrać również nas.

Dlaczego nasze potrawy są takie dobre?

Posiadamy tajne receptury i przepisy, które pozwalają nam wyróżnić nasze dania na tle konkurencji. Lorenzo wiele przepisów posiada od swoich dziadków, którzy przekazywali swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Oprócz tego oczywiście znaczenie mają produkty, z których korzystamy. Są one bardzo wysokiej jakości, zawsze śwież i smaczne - często sprowadzane właśnie prosto z Włoch. W dodatku inwestujemy w najnowszy sprzęt np. ekspresy do kawy - dzięki czemu, korzystając z najlepszych ziaren jesteś w stanie przygotowywać i serwować podniebną siestę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji w Krakowie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Copyright © 2020 TIVOLI